Каталог товарів

Shimano

Shimano — Японская компания, основана в феврале 1921 года человеком по имени Шозабуро Шимано (Shozaburo Shimano).

Компания одна из крупнейших в мире производителей оборудования для велосипедов.

В настоящее время Shimano — крупнейшая корпорация, на которую приходится около 50% всех поставок велооборудования, штат насчитывает около 8000 сотрудников, а выручка в 2013 году составила 2.5 млрд. долларов США. А их асортимент превышает 150 единиц:  шатуны, цепи, кассеты и трещотки, переключатели, тормоза, многое другое.

Товари не знайдені

Бренд Shimano

 

 Запчастини для велосипедів японської торгової марки Shimano випускаються вже майже сто років. Бренд належить компанії Shimano Iron Works, заснованої в лютому 1921 р Сіндзабуро Сіма.

 

 Спочатку компанія створювалася як металообробний завод, що спеціалізується на випуску оригінальних велосипедних трещеток.

 

 Через 20 років після заснування місячні обсяги виробництва трещеток Shimano склали близько 1 млн. Одиниць.

 

 У 56-му році під брендом Shimano стали випускатися зовнішні перемикачі швидкостей. Оснащені ними велосипеди мали 10 швидкостей. Через рік компанія зайнялася внутрішнім перемиканням швидкостей і представила 3-швидкісні втулки.

 У 70-80-их рр. асортимент продукції Shimano розширився. У 73-му в продаж надійшли запчастини Dura Ace для шосейних велосипедів, в 82-му - Deore XT для гірських моделей, а в 84-му - компоненти Dura-Ace з системою Shimano Index System (SIS). Потім компанія почала виробляти велотуфлі (1988), педалі SPD (1990), систему перемикання для шосейних «пістолетів» STI concept Dura-Ace dual control (1990), надлегкі компоненти Shimano XTR для Гірників (1991).

 З приходом 90-их компанія перейменовується в Shimano Inc. У 96-ом з'являються 9-швидкісні групи XTR, XT і LX, а 97-го технологія порожніх шатунів почала застосовуватися в серіях XT, LX, Deore і 105. В 2000-го виробник представив Nexus Inter-З - планетарну втулку з автоматичним перемиканням.

 У 2012 р вийшли велозапчастини Shimano Dura Ace 9000. У 2013-му в Shimano Ultegra з'явилося 11 швидкостей.

 Окремим видом обладнання бренду є система електронного перемикання передач Di2, яка в 2015-му використовувалася 13 командами Світового туру UCI.

 

 Shimano сьогодні

 На сьогоднішній день Shimano є одним з найбільших світових виробників велооборудованія. Під брендом проводиться весь спектр систем перемикання, гальм та інших комплектуючих для велосипеда. Також компанія займає перше місце з виробництва спорядження для риболовлі та сноуборду. Штат Shimano Inc налічує понад 10 000 співробітників. Виручка становить кілька мільярдів доларів.

 

 Велозапчасті Shimano користуються попитом у всьому світі. Вони надійні, функціональні і довговічні.